Проведення державної кваліфікаційної атестації з професії «Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів» у ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей»

20 лютого 2015 року учні групи № 153 з професії «Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів» ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» підійшли до завершального етапу, а саме – складання державного кваліфікаційного іспиту. ДКА з професії «Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів»Іспит розпочався з урочистої лінійки, на якій голова державної кваліфікаційної комісії, директор приватного підприємства Федоров Георгій Костянтинович, а також директор навчального закладу Цвєтков Віталій Петрович побажали учням успіхів і натхнення. На іспит запросили начальника відділу професійно-технічної, вищої освіти та інноваційної діяльності Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Прийменко Галину Володимирівну.

Слід зазначити, що у навчальному закладі це перший випуск з професії «Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів». Хлопці, які прийшли на навчання із задоволенням оволодівали професією, про що свідчить високий рівень успішності: із 15 осіб 5 мають високий рівень навченості, а три отримають по закінченні диплом з відзнакою. Учень Галущенко Юрій отримував стипендію міського голови, а Рубанов Олег – лауреат конкурсу художньої самодіяльності «Таланти твої, Україно», також виборював призові місця у конкурсі ДКА з професії «Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів»фахової майстерності серед учнів ліцею.

Протягом курсу навчання учні пройшли виробничу практику на приватних підприємствах Запоріжжя, на які і будуть працевлаштовані.

Після закінчення іспиту голова комісії Федоров Георгій Костянтинович відзначив високий рівень теоретичних знань учнів Суслова Кирила, Бараннікова Олега, Галущенка Юрія, Рибнікова Максима, Остроушка Владислава, а також відповідний рівень письмової екзаменаційної роботи.

Прийменко Галина Володимирівна зазначила, що іспит – це перший крок до самостійного життя, побажала хлопцям не зупинятися на досягнутому і завжди пам’ятати своїх наставників, які змогли прищепити їм любов до своєї професії.