Проведення Державної кваліфікаційної атестації у ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу»

У ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу» у червні 2015 року були проведені Державні поетапні атестації з професії «Перукар (перукар-модельєр)» в групах 16/14, 7/13, 17/14.

На захисті курсових робіт учні виконували модельну чоловічу та жіночу стрижки, модельну жіночу зачіску. Перед учнями  поставлено завдання створити образ для клієнта (зачіска, макіяж, одяг).

Державні кваліфікаційні атестації:
– у групі 12/12 з професії «Квітникар. Флорист» учні виготовляли різноманітні композиції букетів і розповідали технологію їх виконання з живих та штучних квітів. Перед учнями стояло завдання ретельно підібрати композицію (кольори, стиль), яка б підходила до інтер’єру приміщення;
– учні групи 21/12 з професії «Кравець» створили колекцію у стилі 60-х років;
– учні групи 2/12 з професії «Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття» презентували відео виконаних робіт.

Члени екзаменаційної комісії були налаштовані до учнів доброзичливо і проводили атестацію у формі бесіди, обміну досвідом, надання порад та виправлення помилок. Відповіді багатьох учнів оцінені на високому рівні професійної майстерності головами комісії: начальник «ВП і Зарплати» тепличного господарства АТ «Мотор Січ» Славгородська Тетяна Василівна, Ковальчук Валентина Василівна – директор ательє «Новинка», генеральний директор ТОВ НВФ « Міда, ЛТД» – Зубов Сергій Олександрович.

На захисті дипломної роботи учні на високому рівні продемонстрували свої теоретичні знання та практичні навички, професійні здібності набуті під час наполегливого та сумлінного навчання.

Учні груп отримали дипломи державного зразка, деякі з них з відзнакою  одержали направлення ліцею на перші робочі місця відповідно до своєї професії.

Щасливої дороги у трудове життя побажали всім учням груп адміністрація, викладачі та майстри виробничого навчання, які готували це свято.

Тарусова Л.В.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Запорізький ПЛС»