Проведення груп підтримки для різних категорій населення. День 2

Відповідно до Меморандуму про співпрацю від 01.02.2024 між Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області та Благодійним фондом «Право на захист», за підтримки Українського гуманітарного фонду (UHF), в рамках проєкту «Гуманітарна підтримка для захисту та покращення умов життя в районах повернення та сільських територіях поблизу лінії зіткнення в Україні» 11 червня пройшов другий день тренінгу з підготовки ведучих груп підтримки «Проведення груп підтримки для різних категорій населення».

Олена Цицульнікова, старша тренерка БФ «Право на захист» сьогодні говорили про: охорону праці тренерів; діяльність тренера щодо посилення безпеки в групі; реагування в складних індивідуальних ситуаціях та груповій роботі. Також, була проведена робота з практичними вправами та написання оголошення в громади щодо груп підтримки та інше.

Загалом, тренінг дав не тільки знання, а й натхнення. Кожен учасник отримав практичні навички, які можна вже сьогодні застосувати у своїй роботі. Актуальність теми сприяла вирішенню сучасних викликів та підвищила професійний рівень. Крім того, тренінг дав можливість обміну досвідом, чим посилив ефективність роботи групи.

Чудовий тренінг, який надихає на нові звершення.