Прощальний випускний бал

Скільки в ньому спогадів, сподівань, радості і світлої печалі… Які щемливо-ніжні почуття охоплюють душу!

26 січня 2016 року в стінах ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти» пройшов випускний вечір групи П-45 за професією «Перукар-модел’єр, Манікюрник». Це група чарівних дівчат, які протягом чотирьох років проявили себе як гідні, перспективні та творчі особистості. Кожна з них володіє особливими якостями, у кожної з них з навчальним закладом пов’язана неймовірна історія. В першу чергу хочеться згадати про асів своєї професії, які неодноразово показували майстерність у центрі, обласних конкурсах фахової майстерності це: Кара Анастасія, Маркович Вікторія, Шостак Юлія, Франк Карина. Не можна не згадати про постійних учасників позакласних заходів та концертів, наших артистів, неповторних зірочок: Дік Ольгу, Маркович Вікторію, Шостак Юлію, Шокурова Юлію, Мовчан Анастасію, Франк Карину, Пор’яз Карину, Ярославцева Анастасію, Ліпченко Вікторію, Козлова Вікторію, Савенко Катерину, Попович Катерину, Щербань Маргариту, Кузнєцова Тетяну, Челюк Діану, Мураш Вікторію. Завжди готові прийти на допомогу класному керівнику, постійно готувалися до уроків, були незамінними під час проведення заходів у групі: Кас’янова Анастасія, Проскуріна Ганна, Милусь Марина, Танасійчук Світлана, Мураш Вікторія, Плотнікова Анастасія, Чекарєва Ольга, Тронза Кристина.

Кращі випускниці нагороджені грамотою за активну участь у житті навчального закладу. Директор, Василь Дмитрович Гищук, вручив батькам подяки за виховання дітей та активну участь у житті групи та центру.

Майстри виробничого навчання Тернова Галина Олексіївна, Оруджиєва Тетяна Сергіївна, Мальцева Олена Миколаївна та класний керівник Козинець Ольга Анатоліївна привітали чарівних дівчат з початком дорослого життя та подякували батькам за виховання таких чудових дітей.

Протягом випускного вечора педагогів, батьків, випускниць та учнів центру супроводжували то сміх, то сльози. Дівчата продемонстрували свої акторські здібності, показали хореографічні постановки, співали душевні пісні. Всіх переповнювали емоції.

На останок хочеться сказати вам любі, мої діти:

Затихнуть пісні, і почнеться урок.
Урок, на який не подзвонить дзвінок.
За парти не сядите так, як завжди,
Учитель з журналом не ввійде сюди.
Із того уроку не можна втекти,
Й погану оцінку не виправиш ти.
Перерв і канікул у ньому нема,
Хоч може минути там літо й зима.
Урок цей для тебе – ти твердо затям –
І перший, й останній, – він зветься життям.

Відпускаємо вас у доросле життя наші милі, рідні дівчата! Ми будемо за вами сумувати! Не забувайте рідний навчальний заклад, який вас виховав, зростив та навчив професії!

Козинець О.А.,
класний керівник
ДНЗ «Бердянський ЦПТО»