Проміжна (поетапна) кваліфікаційна атестація

Ніколи не проб’ється наверх той,
хто не робить того, що йому говорять,
і той, хто робить не більш того, що йому говорять.
Ендрю Карнегі

01 лютого 2018 року в ДНЗ «Запорізькому БЦ ПТО» відбулось чергове засідання кваліфікаційної комісії з проміжної (поетапної) кваліфікаційної атестації серед учнів IV курсу навчальної групи № 6 з професії «Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» з присвоєння кваліфікаційного розряду «електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах – 5 розряду».
Кваліфікаційну комісію очолив заступник начальника ЦРМО ПАТ «Запорізький завод феросплавів» Звягін С.О. Також у складі кваліфікаційної комісії працювали педагогічні працівники центру:
– Згурська Т.В., заступник директора з НВР ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО»;
– Шаповалова З.Б., старший майстер ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО»;
– Бас А.І., викладач ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО»;
– Ляшенко Л.М., майстер виробничого навчання ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО».

Теоретична частина проміжної (поетапної) кваліфікаційної атестації проходила у формі захисту курсових проектів. Учні групи були готові до захисту своїх тем та демонстрації набутих практичних навиків в умовах виробництва. Багато уваги було зосереджено на знаннях учнів з охорони праці та контролю (перевірці) якості виконаних практичних робіт.

Приємно відзначити, що за результатами проміжної (поетапної) атестації учні продемонстрували свої знання на високому (17%) та достатньому (83%) рівні.

Згурська Т.В.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО»