Проміжна кваліфікаційна атестація верстатників широкого профілю

10 листопада 2017 року у ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» було проведено проміжну кваліфікаційну атестацію у групі №304 з професії «Верстатник широкого профілю» на встановлення 3-го кваліфікаційного розряду.

Відкрила кваліфікаційну атестацію директор училища Кисельова Людмила Іванівна, яка привітала присутніх та представила членів кваліфікаційної комісії.

Голова кваліфікаційної комісії, начальник механічного цеху ТОВ «Торговий дім «Мелітопольська агропромислова компанія» Гурін Павло Володимирович побажав учням вдалого захисту курсових робіт.

Курсова робота складалася з двох частин: графічної – листа ватману формату А1, на якому була зображена технологічна карта виготовлення заданої деталі. Друга частина – це пояснювальна записка, яка містила опис деталі, технічні вимоги до її виготовлення, розрахунки розмірів заготовки, режимів різання тощо. При підготовці до проміжної атестації учнями та їх наставниками: викладачем спецпредметів Осиковою Оленою Прохорівною та майстром виробничого навчання Швецовою Оленою Миколаївною була проведена велика та кропітка робота. Попри те, що в денний час учні проходили виробничу практику на підприємствах міста та району, у вечірній час вони приходили на консультації зі своїми питаннями. І як результат, з поставленою задачею усі впорались вправно: Зуєв Денис, Гайцев Костянтин і Лось Денис отримали по 11 балів, Свинцов Владислав, Лук’яненко Артем – 10 балів. Усі інші учні також були задоволені своїми результатами.

Попереду – продовження теоретичного та практичного навчання на 4 розряд. Тож побажаємо учням успіхів, терпіння та наснаги.

Трифонова О.Ю.,
заступник директора з навчально-виробничої роботи
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»