Професійне свято освітянської родини Запорізької області

На початку жовтня відзначається професійне свято освітян, яке символізує любов і повагу до Вчителя, Педагога, Наставника. З цієї нагоди 03 жовтня 2018 року у приміщенні комунального закладу «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради відбулося святкування Дня працівників освіти.

На святковій сцені педагогічних працівників вітали: голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, директор Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Тетяна Озерова, директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Юлія Погребняк.

Керівники області та міста Запоріжжя подякували освітянам за нелегку працю педагогів, які ставлять професію на перший план.

Керівництво Запорізької обласної адміністрації відзначило кращих освітян області почесними нагородами та відзнаками Міністерства освіти і науки України, регіонального рівня.

Теплі слова привітань та заслужені нагороди отримали також педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання молодого підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти директор ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей» Сергій Осипенко отримав грамоту Запорізької державної адміністрації.

Найкращим педагогічним працівникам області щороку вручається педагогічна премія голови облдержадміністрації.

Серед лауреатів щорічної обласної педагогічної премії у 2018 році – два педагогічних працівника закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а саме: Ганна Шулепина, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» та Олексій Рослов, викладач спецдисциплін ДНЗ «Михайлівське вище професійне училище».

Кращі творчі колективи позашкільних навчальних закладів Запорізької області привітали педагогів своїми яскравими виступами.

Під час урочистостей народний театр моди «Стиль» ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» продемонстрував показ колекції одягу «Камелія».

Під час заходу колективом ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей» було організовано роботу буфету. Учні, які навчаються за професіями «Кухар» та «Офіціант», запропонували відвідувачам кулінарні вироби та показали високий рівень професійної підготовки.

У фойє обласної філармонії розгорнулася виставка та спеціально облаштована фотозона, на якій свої здобутки представили ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» та ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу». Яскраві вироби з різних матеріалів продемонстрували творчі вміння учнів закладів та подарували усім, хто завітав на виставку, чудовий настрій.