Професійне спрямування молоді у ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей»

З 14 грудня по 18 грудня 2015 року у навчальному закладі був організований та проведений навчально-методичним об’єднанням швейного профілю предметний тиждень з швейних професій.

Предметні тижні одна з наймасовіших форм позаурочної роботи з учнями у професійно-технічних навчальних закладах, тому що – це комплекс навчально-виховних заходів, спрямованих на розвиток творчості учнів, поглиблення та розширенням знань з предметів, збагачення науково-методичного досвіду викладачів та майстрів в/н.

Предметний тиждень розпочався з конкурсу стіннівок «Відомі модельєри». Виставка творчих робіт учнів додала краси і наснаги майбутнім спеціалістам і гостям.

В рамках тижня проводився конкурс «Найкращий у своїй професії». Він пройшов на високому рівні професійної підготовки та майстерності, розвитку творчої активності учнів, поглиблення та удосконалення знань із технології виготовлення одягу, сучасного обладнання та матеріалознавства.

Цікавим був відкритий урок з предмету «Основи конструювання одягу», проведений викладачем Сідлецькою Н.П. На уроці були застосовані такі форми і методи, як метод проектів, робота у групах, межпредметні зв’язки з технологією і матеріалознавством.

Отже, предметний тиждень дозволив урізноманітнити навчальний процес, вдосконалити організаційні якості викладачів та майстрів в/н, розвивати організаційні здібності учнів, поглиблювати їхній особистісний розвиток. Такі заходи дають можливість отримати динамічну інформацію про необхідність отримання високого професійного рівня з професії «Кравець», «Швачка».

Найкращим підсумком таких заходів є «вогник» в очах учасників, гарний настрій та натхненні задуми.

Баричева О.М.,
керівник методичного об’єднання швейного напрямку
ДНЗ «Мелітопольський ПЛ»