Про проведення атестаційної експертизи

Постійне оновлення змісту професійно-технічної освіти та організації навчально-виробничого процесу, відповідно до сучасних науково-технічних досягнень та ринкових змін в економіці, потребують нових підходів до оцінювання результатів діяльності професійно-технічних навчальних закладів.

У Запорізькій області згідно графіку протягом 2014-2015 навчального року в 6-ти професійно-технічних навчальних закладах області проходить атестація, яка дає можливість визначити спроможність навчального закладу здійснювати освітню діяльність на рівні державних стандартів.

Експертизу здійснюють представники Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, підприємств, організацій, які мають практичний досвід роботи і володіють технологією аналізу навчально-виробничого процесу.

Таким чином згідно графіку атестації навчальних закладів у березні 2015 року була проведена атестаційна експертиза у ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище».

Голова експертної комісії Грицаєнко Олена Леонідівна, заступник начальника управління професійно-технічної, вищої освіти та кадрової роботи – начальник відділу організаційної та кадрової роботи Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, зПро проведення атестаційної експертизиаступник голови експертної комісії Прийменко Галина Володимирівна та члени експертної комісії були присутні на проведенні комплексних контрольних робіт з загально-технічних та загальноосвітніх предметів.

Слід відмітити , що явка учнів на комплексні контрольні роботи склала 86-100%.

Всі учні виконали завдання в зазначений термін.

Члени експертної групи заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Ципріанова Світлана Георгіївна та методист центру Нідерман Наталія Костянтинівна переглядали матеріали самоаналізу освітньої діяльності, вивчали рівень організації навчально-методичної роботи, навчально-методичну базу, забезпечення учнів підручниками, наявність паспортів КМЗ.