Позаурочний захід «Масляна» у ДНЗ «Запорізьке ВПУ сфери послуг»

Виховання учнів – це постійний процес, важливим етапом якого є прилучення дітей до національних традицій. Народна культура – джерело моралі та принципів, які віками накопичувалися нашими пращурами.

Так, 17 лютого 2015 року у ДНЗ «Запорізьке ВПУ сфери послуг» в групі № 21 – 21а викладачем математики Шестаковою Ларисою Петрівною в межах атестаційного періоду був проведений позаурочний захід «Масляна».

Класний керівник підібрала різноманітний матеріал. На заході учні дізналися про історію виникнення свята, традиції, символіку. Лариса Петрівна та учні виготовили ляльку та приготували смачні млинці, що створило справжній святковий затишок.

Під час смакування група та гості співали пісень, відгадували загадки та вчилися ворожити на млинцях. До того ж дізналися, як відзначають це свято в різних країнах. Лариса Петрівна ілюструвала увесь матеріал презентаціями.

Викладачі та майстри виробничого навчання закладу, що відвідали захід, відзначили високий рівень підготовки та прекрасні організаторські здібності педпрацівника. Учениці старанно виконали усі завдання, вільно почувалися під час виступу. Такі заходи допомагають стати більш людяними, бо відчуття тепла ріднить людей.