Поетапна кваліфікаційна атестація у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище сфери послуг»

Стрижка – це невід’ємна частина стиля кожної людини. Це той важливий фактор, який характеризує людину як особистість і додає завершеності образу. Гарною зачіскою починається вдалий день і добрий настрій.

Тому із задоволенням хочемо поділитися подією у житті навчального закладу, а саме – проходженням поетапної кваліфікаційної атестації в групах ІІ курсу за професією «Перукар (перукар-модельєр); манікюрниця».

З 23 по 25 вересня 2015 року учениці ІІ курсу успішно склали іспит і отримали кваліфікацію «Перукар».

Вони виконували класичні чоловічі та жіночі зачіски якісно, що підтвердило їх професійний ріст.

Кращі роботи продемонстрували учениці: Тарасова К., Щербіна К., Зубрийчук К., Кондратюк Г.Поетапна кваліфікаційна атестація у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище сфери послуг»

Складання Державної кваліфікаційної роботи за професією «Манікюрниця» вражало якістю, чистотою і фантазійністю у виконанні завдання із сервісу оформлення нігтів. Учениці груп № 21-21а, 22-22а отримали кваліфікацію «Манікюрниця 3 розряду, І класу». Своїми роботами вони показали оволодіння навичками професії та важливість манікюру у створенні кінцевого образу моделі.

Світ краси доповнився такими майстрами-початківцями нігтьового сервісу, які готові самовдосконалюватися у своїй професії. Кращі роботи показали такі учениці: Мудра Аліна, Василенко Єлизавета, Григоренко Христина, Рибакова Наталія.

Коростильова С.А.,
заступник директора з навчальної роботи
ДНЗ «Запорізьке ВПУСП»