Поетапна атестація

Поетапна атестація є складовою Державної кваліфікаційної атестації та відноситься до проміжного контролю. Поетапна атестація дає можливість оцінити рівень знань учнів на кожному розряді ти виявити можливі прогалині. Це дуже зручно, бо до складання Державної кваліфікаційної атестації ще є деякий час, протягом якого і учні і викладачі можуть звернути увагу на вивчення або повторення навчальних тем, які були освоєні менш за всі.

25 грудня 2015 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» пройшла чергова поетапна атестація на ІV розряд за професією «Верстатник широкого профілю».

Комісія у складі: в.о. директора училища Базь О.С., в.о. старшого майстра Малова А.М., викладача спецдисциплін Захаренко Г.С., майстра виробничого навчання Валюх Т.І.

В ході підготовки до поетапної атестації учні виконували курсові роботи за темами, які відповідають кваліфікаційним вимогам ІV розряду за професією «Верстатник широкого профілю».

В своїх роботах вони розкрили основні питання щодо:

  • будови різних типів верстатів;
  • кінематики верстатів та складних пристроїв;
  • засобів обробки зі складною установкою;
  • методів обробки зі складними пристроями.

Крім того, учні показали достойні знання ріжучого та вимірюючого інструментів, відповідали на питання комісії.

Основним напрямком у навчальному процесі є необхідність забезпечити тісний зв’язок з питаннями, які вирішуються на підприємстві. Наші учні проходять виробниче навчання на АТ «Мотор Січ», де в подальшому будуть працювати. Чим тіснішим буде зв’язок теоретичного навчання з тим, що учні бачать на підприємстві, тим легше їм буде адаптуватись там після закінчення училища.

Викладач спецдисциплін
ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник»
Захаренко Г.С.