Початок роботи навчально-практичного центру

У листопаді 2018 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» сталася незвичайна подія! Запрацював навчально-практичний центр для підготовки операторів верстатів з числовим програмним керуванням. Першу лабораторно-практичну роботу «Основні вузли напівавтомата токарного патронного АТПр-2М12 –WL4T» провели майстер виробничого навчання Козачков О.І. та викладач спецтехнології Захаренко Г.С. Вони продемонстрували тісний зв’язок між теоретичним та практичним навчанням, коли після інформації викладача учні мають можливість подивитись на весь технологічний процес власними очами.

Сьогодні наші учні на виробництві працюють за сучасними верстатами, які обладнані за останнім словом техніки. У планах педагогічних працівників, які готують спеціалістів для АТ «Мотор Січ», проведення циклу лабораторно-практичних робіт, які допоможуть нашим учням пройти реальний курс адаптації для роботи на складних верстатах з програмним керуванням.

На першому лабораторно-практичному занятті були присутні: директор училища Базь О.С., заступник директора з НВР Савінська Л.М., старший майстер Подлужний А.С. та педагогічні працівники училища.

Усі присутні висловили подяку за проведення уроку незвичайного формату. А ми, в свою чергу, висловлюємо подяку директору училища Базь О.С. та старшому майстру Подлужному А.С., завдяки яким в училище з’явилась можливість для підготовки висококваліфікованих, конкурентоспроможних спеціалістів.

Захаренко Г.С.,
викладач спецтехнології;
Козачков О.І.,
майстер виробничого навчання
ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»