Підведення підсумків навчального року у ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти»

Закінчується навчальний рік… Кожен учень підводить підсумки своєї роботи: хтось навчальні, хтось спортивні, дехто перші успіхи у професійній майстерності.

Протягом 2014-2015 навчального року учні мали можливість проявити свої творчі якості, спортивну витримку, професійну майстерність через проведення та участь у конкурсах, заходах, змаганнях, олімпіадах.

Підсумовуючи роботу, особливо хочеться відмітити участь учнів у спортивно-масовій роботі начального закладу: участь у змаганнях з різних видів спорту, обласних зональних змаганнях серед учнів ПТНЗ, де команда навчального закладу у комплексному заліку зайняла І місце. Неодноразово команди центру брали участь у міських заходах, організованих міським комітетом у справах сім?ї, молоді та спорту, між навчальними закладами міста: футквестах «Шкільна шпаргалка», «Добрі серця», в історично-топографічній грі і показували достойні результати роботи в команді – займали призові місця.

Кожна молода людина, йдучи в доросле життя, прагне вибрати собі професію за покликанням, навчальний заклад, де їй буде цікаво, де зможе реалізувати свої здібності та таланти. Вдалий вибір професії – це запорука того, що ти не марно проживеш життя, натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї праці задоволення, приноситимеш радість людям. Отож, найважливіше у житті кожної людини – відчути своє покликання і сказати собі: «Це моя справа! Тут я зможу повністю себе реалізувати». І сьогодні можемо сказати ці слова про учнів центру, які ще навчаються, а вже мають перші професійні досягнення: Спиридонов Олександр зайняв ІІ місце у конкурсі фахової майстерності з професії «Штукатур», Самойлова Марина – переможець першого етапу четвертого чемпіонату з колористики «Estel color», Маркович Вікторія виборола І місце у конкурсі фахової майстерності з професій «Перукар» серед учнів навчального закладу, Михайлюк Дар’я показала найкращий результат у конкурсі фахової майстерності з професії «Кухар».

Навчання – це важка праця, яка вимагає цілеспрямованості, витримки, послідовності. І такі учні у центрі є. Кожен із них проявляє себе по-різному: глядачі чекають на сцені Кушманова Євгена із його проникливим прочитанням поезії, хтось зачарований чарівним голосом та лагідною посмішкою Ємельяненко Віталіни, декому до вподоби витриманість та інтелігентність Лішенка Олександра, Андрієнка Антона, а хіба можна забути акторську майстерність Коваленка В’ячеслава.

Таких учнів у навчальному закладі, які мають ціль у житті, впевнено крокують до неї, є чимало. Кожному із них хочеться допомогти знайти себе, підтримати і порадіти разом з ними за їхні перші успіхи.

Кардинал О.О.
заступник директора з ВР
ДНЗ «Бердянський ЦПТО»