Перший урок навчального року у ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту»

Навчальний рік у групі першокурсників 61-62 «Матрос, електрозварник ручного зварювання» було розпочато Першим уроПерший урок у ДНЗ "Запорізький ЦПТОВТ"ком на тему «Я – українець, я – патріот», присвяченим національно-патріотичному вихованню.

Метою уроку було формування громадянина-патріота України, виховання почуття глибокої любові до Батьківщини, гідност
і, почуття пошани до українців, їх минулого; усвідомлення духовної єдності населення всіх регіонів України, формування активної життєвої позиції учнів, їх громадянського самовизначення, готовності бути повноцінними членами суспільства, які зможуть знайти шлях до стабільності, миру і злагоди в Україні.

До матеріалів уроку надано презентацію, присвячену історії та культурним надбанням українського народу, відеоролики «Я люблю Україну» (Богдан Ступка), «Це моя Україна» (Василь Зінкевич), «Моя Україна» (Ігор Бірча).

Перший урок у ДНЗ "Запорізький ЦПТОВТ"Урок пройшов у формі бесіди-роздуму: учні з великим захопленням слухали чудові вірші про нашу Батьківщину, з душевним піднесенням згадували досягнення своїх співвітчизників, розмірковували над тим, що ж то значить «бути українцем», «бути патріотом», з ентузіазмом придумували лозунги патріота, приймали участь у вікторині, присвяченій історії та традиціями нашої держави.

Урок пройшов непомітно, духовно збагативши кожного учасника.

Урок провела – класний керівник Романій Е.П.