Перемоги учениць Мелітопольського ВПУ

«І Лесин дух зі слова в душі лине» – такий лейтмотив І Міжнародного (VII Всеукраїнського, XVII Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого життю і творчості Лесі Українки.

Цього року конкурс-фестиваль був присвячений 150-річчю з дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з найяскравіших зірок національної та світової культури та набрав неабияких масштабів! Навколо постаті геніальної поетеси об’єдналися тисячі дітей, учнів та студентів з усієї України, а також представники Норвегії, Італії, Бразилії, Португалії, Грузії, Німеччини, Об’єднаних Арабських Еміратів (Дубай), Молдови, Польщі, Росії, Казахстану, Канади, Туреччини. У семи номінаціях конкурсу змагалися понад сімнадцять тисяч учасників, а загальна кількість причетних до цієї події складає більше, ніж п’ятдесят тисяч поціновувачів генію Лесі Українки.

Учениці ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» відзначені у номінаціях «Малюнок»Бурцева Яна, картина «Квітуче серце України» – І місце, в номінації «Твір» –  Романюта Діана, роздуми на тему «Я в серці маю те, що не вмирає!»  ІІІ місце. Лауреатом конкурсу стала Ревенок Мирослава, яка представила науково-пошукову роботу «Мандрівниця крізь століття».

Науковий керівник здобувачок освіти – Кардашова Наталя Григорівна, викладач української мови та літератури.

Вітаємо кожного окремо і всіх разом! Цей конкурс – ще один доказ талановитої і здібної молоді нашого училища!

Кудар І.В.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»