Педпрацівники ПТНЗ Запорізької області взяли участь у всеукраїнському інтернет-марафоні

Інтернет-марафон31 жовтня 2014 року відбувся всеукраїнський інтернет-марафон від видавничої групи «Основа».

Не оминула цей захід і Запорізька область. В ньому взяли участь працівники професійно-технічних навчальних закладів у Запорізькій області, шкіл, ВНЗ та працівники НМЦ ПТО у Запорізькій області.

Центральною темою цього інтернет-марафону був вебінар «Майбутнє освіти».

Спікер: Співаковський Володимир Михайлович, засновник Міжнародного ліцею Гранд, член Міжнародного комітету з акредитації найкращих у світі шкіл; автор популярного освітнього порталу «Гіпермаркет Знань».

Основною задачею лектора було ознайомити всіх учасників вебінару з аксіомами створення системостворюючих факторів освіти майбутнього.

Володимир Михайлович акцентував увагу на старінні фундаментальної освіти та закликав залучитись до впровадження інтерактивних методів освіти.

Впродовж усіх днів були проведені різні вебінари. І ось відгуки про них:

Вебінар на тему: «Облачні технології. Живі презентації»
Спікер: Соколянська Ірина Тимофіївна, керівник проектів «Дистанційна Академія» та «Вчительський журнал онлайн».

На вебінарі спікер розповіла про створення анімаційних відеороликів для використання у презентаціях. Спочатку спікер розповіла про мету та доцільність використання подібних анімацій у презентаціях, а потім були представлені програми для створення анімацій за технологією «скрайбінгу», з детальним описом кожної з програм. Вебінар був дуже цікавим та інформативним, всю отриману інформацію можна буде використовувати в подальшій роботі над створенням презентацій – розповіла викладач іноземної мови ДНЗ «Запорізький професійний металургійний ліцей» Папуча Оксана Євгенівна.

Вебінар на тему: «Сучасний урок: проектування, реалізація, аналіз».
Спікер: Федорець Микола Олександрович, кандидат педагогічних наук, міжнародний експерт.

Методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Лєвіна Наталія Віталіївна про цей вебінар висловила свою думку: використання SWOT-аналізу для освітнього менеджменту, це не новий підхід, але дуже ґрунтовний та кваліфікований. І те, що спікер запропоновує використання цієї технології для прийняття важливих стратегічних управлінських рішень в освіті, ще раз свідчить про необхідність створення нової динамічної моделі освітнього закладу. Про що і казав Микола Олександрович під час вебінару. Автор рекомендує використання технології «Корпоративного дерева цілей». Спікер довів доцільність використання принципів тайм-менеджменту. Будь-кому керівнику, а особливо керівнику закладу освіти, корисно вивчення або ознайомлення з теоретичними аспектами тайм-менеджменту. З точки зору лектора це допоможе узагальнити та осмислити кроки модернізації освіти, сучасного уроку та скоротити кроки приближення до освітнього простору Європи.

Такі типи вебінарів несуть дуже багато вагомої та потрібної інформації, що дає змогу використовувати такі методи викладання на уроках.