Педагогічні читання

6 січня 2015 року в ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей залізничного транспорту» були проведені педагогічні читання на тему: «Професійна компетентність педагога».

Викладач історії ліцею Чубун Л.О. поділилася досвідом роботи з формування толерантності серед учнівської молоді на уроках історії та під час проведення позакласної роботи, а вихователь Мотіна В.В. – щодо питань толерантності в роботі з учнями, які мешкають у гуртожитку.Педагогічні читання

Майстри виробничого навчання Михайлова О.Г. та Соколюк С.В., класний керівник Суровцев А.В. окрім доповідей з даної тематики показали присутнім колегам фільм про своєрідне бачення учнями толерантності взаємовідносин у навчальній групі.

Також на педагогічних читаннях була представлена тема дистанційного навчання. Викладач спецдисциплін Груцинова О.М. пояснила учасникам поняття дистанційного навчання, а Залогін О.І. поділився досвідом створення електронного підручника. Про практичну частину створення проекту педагогічного дослідження доповіла Анохіна Н.І.

По завершенню заходу психолог ліцею Коник К.М. підвела підсумок теми толерантності не лише теоретичним матеріалом, а й провела тестування.