Патріотизм – не просто слово для учнів ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»

27 грудня 2014 року у міському Палаці культури ім. Шевченка було проведено благодійний ярмарок на підтримку українських військових під гаслом «Привітай військового з Новим роком». В ній взяли участь учні та педколектив ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище». За інформацією місцевих ЗМІ тут можна було передати корисні подарунки та кошти для військових через мелітопольських волонтерів.

Активісти вирішили не лише передати свої дарунки, але й долучитися до проведення ярмарку – повторити нашу «Солодку майстерню». Гості ярмарку із задоволенням малювали яскраві візерунки на солодких зірочках Благодійний ярмарок  «Привітай військового з Новим роком»та ялинках, дехто просто купував за символічну 1 грн. вже розмальоване печиво для своїх близьких, а головне, що кожний, хто прийшов на ярмарок приніс свою любов, тепло и вдячність військовим.

«Солодкі миколайчики» та теплий одяг волонтери пообіцяли направити мелітопольцям, які несуть службу в 23-му батальйоні територіальної оборони, а зібрані на ярмарку кошти передали на лікування важкопоранених земляків.