Онлайн-семінар заступників директорів з навчально-методичної роботи, методистів ЗП(ПТ)О «Внутрішня система забезпечення якості освіти: досвід, шляхи впровадження, проблеми»

Попри складні реалії сьогодення освітній процес у Запоріжжі триває.

Система професійної освіти оновлюється та розвивається. Кожен учень профтеху має отримати якісну та доступну освіту, яка допоможе йому реалізувати свій потенціал у житті.

Заклади професійної освіти націлені на підготовку достатньої кількості кваліфікованих робітників, які будуть залучені до відбудови та відновлення економіки країни.

23 травня 2024 року проведений обласний онлайн-семінар заступників директорів з навчально-методичної роботи, методистів закладів професійної освіти «Внутрішня система забезпечення якості освіти: досвід, шляхи впровадження, проблеми».

Розпочала засідання Наталія Нідерман, методист НМЦ ПТО у Запорізькій області, яка зосередила увагу на внутрішній системі забезпечення якості освіти, яка дасть змогу розвивати заклад, забезпечить і налаштує процеси його освітньої діяльності.

Сергій Телюпа, заступник директора з навчально-методичної роботи ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей», вдало презентував досвід впровадження інструментарію кількісного вимірювання результатів діяльності педагогічних працівників.

Галина Омельяненко, методист, та Наталія Бабаєва, заступник директора з НВР ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю», розповіли про напрацьований досвід вимірювання навчальних досягнень здобувачів освіти і діяльності педагогічних працівників.

На практичних аспектах формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» акцентувала увагу Наталія Гордієнко, методист цього закладу. Оксана Павлова, методист ДНЗ «Запорізький політехнічний центр ПТО», детально висвітлила питання підготовки фахових молодших бакалаврів.

Про створення безпечного освітнього середовища у ліцеї в умовах воєнного стану говорила Наталія Єрмоленко, методист ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту», підкреслила плідну роботу педагогічного та учнівського колективів.

Світлана Решетник, в.о. директора ДНЗ «Василівський професійний ліцей», розповіла, як релокований заклад розпочав діяльність у м. Запоріжжі та працює нині над забезпеченням якості професійної підготовки здобувачів освіти.

Наталія Нідерман повідомила про закінчення роботи НМЦ ПТО над єдиною методичною темою і початок роботи над новою методичною темою з вересня 2024 року.

Незламні профтехосвітяни сумлінно навчаються і навчають здобувачів освіти, працюють на перемогу заради майбутнього нашої держави.

Шановні колеги, бажаю успішної реалізації особистих мрій та професійних задумів. Успіхів вам у всіх починаннях!

Більше фото, ящо натисніть на іконку facebook