Онлайн-семінар викладачів предмету «Захист України»

04 лютого 2021 року на платформі Zoom пройшов обласний семінар викладачів предмету «Захист України» за темою «Домедична допомога в умовах бойових дій».

На початку семінару виступив методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Євген Петренко, який звернув увагу присутніх на актуальність теми семінару та зазначив, що  важливим аспектом викладання предмету є підготовка здобувачів освіти до швидкого й ефективного надання самодопомоги та першої медичної допомоги постраждалим у зоні проведення бойових дій. Основну увагу потрібно приділити найнебезпечнішим для життя людини ураженням, які вимагають миттєвої реакції для його збереження.

Вадим Лопухов, викладач ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», презентував відеоурок на тему «Формування знань та навичок домедичної допомоги в секторі обстрілу у здобувачів освіти».

З презентацією доповіді на тему «Критичний стан військовослужбовця та засоби його усунення на полі бою за допомогою медичної аптечки» виступив викладач Бердянського економіко-гуманітарного коледжу Бердянського державного педагогічного університету Юрій Красноплахта.

Власним досвідом з формування навичок домедичної допомоги в умовах змішаного навчання поділився викладач ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей» Сергій Зазубік.

Учасники онлайн-семінару спільно попрацювали з віртуальною  інтерактивною дошкою Padlet, за допомогою якої викладачі на своїх уроках можуть підсилити зацікавленість та активність здобувачів освіти, покращити ефективність роботи та організувати спільну діяльність учнів.

Після завершення заходу Євген Петренко підбив підсумки онлайн-семінару, висловив подяку спікерам за професійні та корисні доповіді. Учасники семінару подякували за інформацію і за обмін досвідом.