Огляд-конкурс художньої самодіяльності «Таланти твої, Україно!» у ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу»

26 березня 2015 року у ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу» був проведений огляд-конкурс художньої самодіяльності «Таланти твої, Україно!». Цього року конкурс був присвячений вшануванню пам’яті загиблих у Велику Вітчизняну війну солдат та вшануванню учасників бойових дій в зоні АТО.

У виконанні вокального колективу, до складу якого входять учні, викладачі та майстри виробничого навчання прозвучали пісні «Солдат» та «Україна – це ми». Учениці Гулієва Лаля, Ферчук Христина та Плиска Наталія подарували присутнім у сольному виконанні пісні: «Перлина Україна», «Молитва», «Країно моя».

Учнівський колектив естрадно-спортивного танцю виступив на конкурсі-огляді з композицією «Danсe of life». Колектив працює під керівництвом учениці ДНЗ «Запорізький ПЛС» Бузіян Карини.

Справжньою окрасою конкурсу-огляду художньої самодіяльності став виступ театру моди і зачіски «Мікс» з прем’єрним показом нової колекції «Слов’яночка». Колекція викликала бурхливі оплески присутніх в залі учнів, педагогів та батьків.

По закінченню конкурсу-огляду директор навчального закладу Спекторов Борис Ілліч привітав присутніх та подякував учасникам і організаторам заходу за гарні змістовні виступи та високу виконавську майстерність.