Обираємо своє майбутнє

ПАТ «Пологівський олійноекстраційний завод» – одне з найпотужніших підприємств України з виробництва рослинної олії. Торгова марка «Славія» відома далеко за межами нашої країни. А ще – вони шефи Державного навчального закладу «Пологівський професійний ліцей».

На початку лютого п’ятий рік поспіль ПАТ «Пологівський олійноекстраційний завод» зібрав на «День відкритих дверей» учнів ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» та випускників з усіх шкіл району. Запросили і представників провідних вищих навчальних закладів, щоб учні могли більше дізнатися про навчання.

До Дня відкритих дверей ПАТ «Пологівський ОЕЗ» учні ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» підготували цікаву концертну програму. Від душі співали, танцювали, жартували, створюючи атмосферу позитиву.

Учні ліцею тісно спілкувалися з випускниками шкіл Пологівського району, розповідали їм про ліцей і професії, якими можна оволодіти.

У ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» склалась давня традиція активно співпрацювати з шефами ПАТ «Пологівський ОЕЗ». Учні, що навчаються за професіями «Електрогазозварник», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Кухар» постійно проходять виробниче навчання та виробничу практику у цехах підприємства.

Після закінчення навчання підприємство ПАТ «Пологівський ОЕЗ» охоче приймає випускників ліцею на постійну роботу, а також дає можливість продовжити навчання у ВУЗах Запоріжжя, Харкова, Одеси, Херсону, Бердянська. Учні знають: який вибір вони зроблять сьогодні, такою і буде їх подальша доля.