Обласний семінар викладачів світової літератури

24 листопада 2015 року у ДНЗ «Запорізький професійний будівельний ліцей» відбувся обласний семінар викладачів світової літератури на тему: «Інноваційні підходи до викладання світової літератури в контексті педагогіки толерантності».

Перед початком семінару перед викладачами виступила директор ліцею Руденко В.Р., яка розповіла про перспективи розвитку професійно-технічного навчального закладу.

Викладач світової літератури Чигілейчик Ж.М. на високому методичному рівні провела відкритий позакласний захід на тему: «Сторінками роману Стендаля «Червоне і чорне». Викладач вміло поєднала музику, поетичні та прозаїчні твори у літературно-музичній композиції. Учні продемонстрували яскраві творчі здібності.

Своїм досвідом щодо інноваційних підходів до викладання світової літератури поділилась Котлярова Ю.Г., викладач ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей».

Методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Четверякова Л.І. виступила з інформацією про викладання світової та зарубіжної літератури у 2015-2016 навчальному році.

Особливої уваги заслуговують інтерактивні вправи щодо створення творчої атмосфери і позитивного настрою в групі, в яких взяли активну участь всі учасники семінару.