Обласний семінар викладачів фізичної культури та керівників фізичного виховання

30 серпня 2016 року у ДНЗ «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти» відбувся обласний семінар-практикум викладачів предмета «Фізична культура» та керівників фізичного виховання ПТНЗ Запорізької області на тему «Методика проведення інструктажу з охорони праці на уроках фізичної культури».

Перед учасниками семінару виступив директор ДНЗ «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти» Міхєєв А.А, який привітав присутніх та розповів про перспективи розвитку професійно-технічного навчального закладу. У роботі семінару взяв участь начальник відділу обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту МОН Мотора Е.М.

В ході семінару відбулося обговорення календарного плану спортивно-масових заходів серед учнів та працівників ПТНЗ Запорізької області на 2016-2017 навчальний рік.

Учасники семінару прослухали доповідь керівника фізичного виховання ДНЗ «Запорізький БЦПТО» Неткал О.Х. за темою семінару. Цікавою та змістовною була презентація «Інструктаж з охорони праці». Викладачі фізичної культури ознайомилися з нестандартними методами проведення відповідного інструктажу.

Досвідом роботи з використання інноваційних технологій на уроках фізичної культури поділилися Попель О.А., Неткал О.Х., Шевцова А.П.

Методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Четверякова Л.І. ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо викладання предмета «Фізична культура» у 2016-2017 навчальному році та внесла пропозиції щодо удосконалення роботи обласного семінару-практикуму викладачів фізичної культури та керівників фізичного виховання.