Обласний семінар-практикум заступників директорів з навчально-виробничої роботи

07 червня 2018 року на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виробничої роботи на тему «Розробка робочих навчальних планів із урахуванням упровадження стандартів на компетентнісній основі», в якому взяли участь 29 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області. Відкрив семінар-практикум директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Паржницький Олександр.

Методист центру Костюк Андрій ознайомив учасників семінару з нормативними документами щодо розробки навчальних планів на модульно-компетентнісній основі, рекомендаціями щодо впровадження у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.

Учасники заходу мали можливість застосувати на практиці методику розробки робочих навчальних планів на модульно-компетентнісній основі.

Семінар був насичений конструктивними обговореннями із зазначеної теми.

Підвела підсумки семінару-практикуму заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Петерик Світлана.

Лист МОН про освіту у закладах професійної освіти (2)

Лист ДПО від 26.04.2018 №3-440

ДОДАТОК 1

Расчет електромонтер

Расчет штукатур, маляр