Обласний семінар-практикум викладачів суспільних дисциплін

14 березня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Запорізький професійний ліцей автотранспорту» пройшов обласний семінар-практикум викладачів суспільних дисциплін за темою «Формування громадянськості учнів через розвиток критичного мислення на уроках історії», в якому взяло участь 25 викладачів історії Запоріжжя та області.

З вітальним словом до учасників семінару та інформацією про свій навчальний заклад звернулася директор ліцею Риженьких Микола Васильович.

В ході семінару представлено педагогічний досвід викладача історії ліцею Ольги Дмитрівни Медведенко. Відкритий урок на тему «Політичні, економічні та соціальні наслідки Другої світової війни» провела спеціаліст вищої категорії» Булат Тетяна Володимирівна.

Учасники семінару із задоволенням взяли участь в інтерактивному занятті з елементами тренінгу на тему «Використання технології розвитку критичного мислення при викладанні суспільних дисциплін», яке провела методист Регіонального науково-методичного центру «Освіта та громадянське суспільство» комунального закладу «ЗОІППО» Запорізької обласної ради Богомолова Наталія Миколаївна. Вона акцентувала увагу присутніх на деяких теоретичних аспектах технології розвитку критичного мислення та зупинилась на методах, які можна використовувати при викладанні суспільних дисциплін.

З інформацією щодо проведення ІІ науково-практичної конференції серед учнів професійної (професійно-технічної) освіти «Україна очима молоді» виступила методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Четверякова Лілія Іванівна.

Велика вдячність керівництву навчального закладу за гостинну, доброзичливу атмосферу, яка панувала на семінарі-практикумі викладачів суспільних дисциплін. Бажаємо всім педагогічним працівникам творчої енергії, натхнення, успіхів в роботі!