Обласний семінар-практикум викладачів предмета «Фізична культура» та керівників фізичного виховання

27 серпня 2015 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» відбувся обласний семінар-практикум викладачів предмета «Фізична культура» та керівників фізичного виховання ПТНЗ Запорізької області на тему «Основні завдання фізкультурно-оздоровчої роботи та спортивно-масової роботи у ПТНЗ 2015-2016 н.р.».

Перед учасниками семінару виступила директор ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» Короткова Ліна Ігорівна, яка привітала учасників семінару та розповіла про перспективи розвитку професійно-технічного навчального закладу. На семінарі були присутні заступник начальника обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Івакін Віталій Миколайович та начальник учбово-спортивного відділу Мотора Едуард Миколайович.

В ході семінару відбулося обговорення календарного плану спортивно-масових заходів серед учнів та працівників ПТНЗ Запорізької області, питання про надання додаткової години з фізичної культури.

З інформацією про святкування Дня фізичної культури та спорту України виступив Івакін В.М. Своїм досвідом щодо проведення дня здоров’я поділилися керівники фізичного виховання ДНЗ «Запорізький правобережний ПЛ» Шевцова Алла Павлівна, ДНЗ «Запорізький ПЛ» Крижановський Борис Федорович, викладач фізичної культури ДНЗ «Запорізьке ВПУСП» Ситников Віталій Павлович. :

Учасники семінару прослухали звіт керівника фізичного виховання ДНЗ «Запорізький БЦПТО» Неткал Ольги Харитонівни про участь у засіданні Всеукраїнської координаційно-методичної ради ПТНЗ у м. Кременчуг.

Методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Четверякова Лілія Іванівна проаналізувала роботу експертної творчої групи викладачів фізичної культури м. Мелітополь за 2014-2015 навчальний рік та внесла пропозиції щодо удосконалення роботи творчої групи викладачів фізичної культури м. Запоріжжя.

Керівник семінару-практикуму Хлевна Ганна Олексіївна виступила з інформацією на тему: «Основні напрямки роботи обласного семінару-практикуму у 2015-2016 навчальному році».