Обласний семінар-практикум викладачів іноземної мови

02 листопада 2017 року на базі ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» був проведений обласний семінар-практикум викладачів іноземної мови професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області.

Перед початком семінару перед викладачами виступила директор училища Кисельова Л.І., яка розповіла про перспективи розвитку навчального закладу в сучасних соціально-економічних умовах. Викладач Романенко І.Г., спеціаліст вищої категорії, провела відкритий позакласний захід на тему «Я люблю Україну». Ірина Григорівна головний акцент зробила на патріотичному вихованні, розширила знання учнів про історію та культуру України. Слід відзначити, що впродовж заходу викладач застосовувала різноманітні методи і форми роботи, зокрема евристична бесіду, перегляд відеоматеріалів, вікторину. Доречно були використані ІКТ. Захід проведено на високому методичному рівні

Крютченко О.О., викладач ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище», поділилась досвідом щодо організації участі викладачів та учнів у мовних таборах. Такі табори покликані спонукати учнів практично застосовувати знання з іноземних мов, отриманих протягом навчального року. Діти мають можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (ігрових і концертних програмах, театральних виставах).

Учасники семінару із задоволенням взяли участь в проведенні майстер-класу на тему «Використання методів та прийомів критичного мислення на уроках іноземної мови», який провела керівник експертної творчої групи «Мрія» Пачина Н.Є. Викладачі творчої групи показали способи та методи підвищення мотивації навчання учнів на уроці іноземної мови шляхом застосування таксономії Б. Блума. Головним є врахування інтелектуальних здібностей, емоційних потреб учнів, спрямування їх на послідовну самостійну роботу. Ця методика сприяє отриманню нової інформації, розвиває дослідницьку культуру, дає можливість активізувати пізнавальну діяльність, спрямовану на вирішення проблеми. Також Наталія Єгорівна презентувала методичний збірник творчої групи щодо використання таксономії Блума в практичній діяльності викладачів іноземної мови професійно-технічних навчальних закладів. Матеріали збірника розміщено в блозі методиста Четверякової Л.І. на сторінці «Для викладачів іноземної мови».

З інформацією щодо викладання іноземної мови та проведення масових обласних заходів у 2017-2018 навчальному році виступила методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Четверякова Лілія Іванівна.

Бажаємо успіхів в роботі всім викладачам іноземної мови!