Обласний семінар-практикум старших майстрів ПТНЗ

26 листопада 2015 року на базі ДНЗ «Запорізьке вище індустріально-політехнічне училище» проведено обласний семінар-практикум старших майстрів ПТНЗ на тему «Соціальне партнерство у професійній підготовці кваліфікованих робітників: результати, проблеми і перспективи розвитку».

Семінар відкрила методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Немченко М.М., яка ознайомила учасників з етапами проведення семінару. Директор ДНЗ «Запорізьке вище індустріально-політехнічне училище» Полухін В.Ф. надав інформацію щодо співробітництва з підприємствами-замовниками, перспективи розвитку та основні напрямки діяльності закладу.

Заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Ципріанова С.Г. у своєму виступі-презентації на тему «Актуальні питання організації методичної роботи серед майстрів виробничого навчання» наголосила на систематичну співпрацю старших майстрів з методистами закладів, про підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання у міжатестаційний період, а також про розвиток інформаційно-комунікаційних технологій у навчальних закладах. Старший майстер ДНЗ «Запорізьке вище індустріально-політехнічне училище Юхименко Н.І. спільно з провідним інженером відділу кадрів і підготовки кадрів ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» Широбоковою О.В. надали доповіді-презентації на теми «Ефективне соціальне партнерство – запорука якісної підготовки кваліфікованих робітників» та «Етапи реалізації соціального партнерства ДНЗ «Запорізьке вище професійно-політехнічне училище» на підприємствах замовниках кадрів», де висвітлювались питання щодо підготовки та проведення поетапних та державних кваліфікаційних атестацій, тестування практикантів, результати проходження виробничих практик та працевлаштування в рамках соціального партнерства.

Учасники семінару мали можливість ознайомитись з матеріально-технічною базою навчального закладу, де гордістю закладу стали новий полігон для підготовки фахівців з професії «Крановий машиніст та навчально-виробнича майстерня з професії «Газозварник».

Методисти НМЦ ПТО у Запорізькій області Немченко М.М. та Тимченко Н.І. підвели підсумки роботи за 2015 рік та надали інформацію щодо плану роботи на 2016 рік, а також учасники семінару обмінялись власним досвідом щодо підготовки робітничих кадрів та співпраці з підприємствами-замовниками.

Наприкінці семінару практичний психолог ДНЗ «Запорізьке вище індустріально-політехнічне училище Недодара Н.В. провела для всіх присутніх тест на професійне вигорання та творчий потенціал.