Обласний семінар-практикум педпрацівників з професій залізничного транспорту

Згідно з планом роботи науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області на 2016 рік 24 березня 2016 року на базі ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей залізничного транспорту» проведено обласний семінар-практикум педпрацівників з професій залізничного транспорту на тему «Інтерактивні засоби навчання у процесі формування і розвитку сучасного мислення». Обласний семінар-практикум педпрацівників з професій залізничного транспорту

В роботі семінару взяли участь 15 педпрацівників області. На захід були запрошені колеги з Дніпропетровського професійного залізничного ліцею.

Семінар відкрила методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Немченко Маріанна Михайлівна, яка ознайомила учасників з етапами проведення семінару. Директор ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей залізничного транспорту» Потєряєв Іван Леонідович надав інформацію щодо співробітництва з підприємствами-замовниками, перспективи розвитку та основні напрямки діяльностіОбласний семінар-практикум педпрацівників з професій залізничного транспорту закладу. В навчальному закладі працює банк інформаційних ресурсів, ведеться робота щодо створення дистанційного навчання, продовжується робота по створенню електронних навчально-методичних посібників, підручників, навчально-методичних комплексів.

Викладач з професійно-теоретичної підготовки ДНЗ «Мелітопольський ПЛЗТ» Солонцова Олена Олександрівна провела відкритий урок з використанням WEB-КВЕСТ, як одного із засобів впровадження новітніх технологій в навчальний процес. Також викладачем була представлена презентація навчальної програми з елементами навчання на англійській мові на тему «Мандрівка у пасажирському вагоні» для професії «Слюсар з ремонту рухомого складу» з предмету «Будова і ремонт рухомого складу». Викладачем з професійно-теоретичної підготовки ДНЗ «Мелітопольський ПЛЗТ» Залогіним Олександром Івановичем також була представлена презентація щодо використання інноваційних технологій при самопідготовці учнів з професій «Слюсар з ремонту рухомого складу», «Машиніст тепловоза» та віртуальні лабораторні роботи з предмету «Будова і ремонт рухомого складу».

Учасники семінару мали можливість ознайомитись з матеріально-технічною базою навчального закладу, обмінятись власним досвідом щодо підготовки робітничих кадрів з професій залізничного транспорту та співпраці з підприємствами-замовниками, а також побувати на театралізованій виставі, яку підготували учні «Зразкового художнього колективу соціально-психологічного театру «МасКа» ДНЗ «Мелітопольський ПЛЗТ».