Обласний семінар-практикум педпрацівників ПТНЗ з професій «Слюсар-ремонтник», «Слюсар з ремонту автомобілів»

Згідно з планом роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області на 2017 рік 19 жовтня на базі ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» проведено обласний семінар-практикум педагогічних працівників ПТНЗ з професій«Слюсар-ремонтник», «Слюсар з ремонту автомобілів» на тему «Удосконалення уроків професійно-теоретичної, професійно-практичної підготовки на основі використання сучасних педагогічних технологій».

У роботі семінару взяли участь викладачі з професійно-теоретичної підготовки та майстри виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів даного напрямку.

Відкрила семінар-практикум методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Немченко Маріанна Михайлівна і налаштувала всіх присутніх на плідну та доброзичливу роботу.

Директор ліцею Цвєтков Віталій Петрович привітав присутніх і надав вичерпну інформацію про здобутки закладу та вагомий внесок в розвиток іміджу ліцею усього педагогічного та учнівського колективів.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Павленко Олена Олександрівна ознайомила присутніх з вимогами професійної компетенції професії «Слюсар-ремонтник» при проведення змагань за методикою міжнародної організації WORLDSKILLS INTERNATIONAL.

Голова методичної комісії педагогічних працівників професійно-технічного циклу Кардіян Тетяна Миколаївна розповіла про головні завдання, які стоять перед членами методичної комісії, навела приклади сучасних педагогічних форм і методів роботи, що використовуються педагогічними працівниками ліцею у підготовці кваліфікованих робітників, продемонструвала перелік ІКТ, над впровадженням та використанням яких працює методична комісія. Для підтвердження цього присутніх було запрошено на інтегрований відкритий урок з професійно-теоретичного підготовки з професії «Слюсар-ремонтник».

Викладач Кожушко Ольга Олександрівна на уроці з предмета «Слюсарна справа» наочно довела впровадження інформаційно-комунікаційних технологій при закріпленні вивченого матеріалу. Урок проходив у формі ділової гри, на якому змагалися дві команди. Оцінювало роботу учнів компетентне журі: Наприкінці заняття (стадія «Рефлексія») хлопці оцінили свою активність, корисність і цікавість форми проведення уроку, колективну роботу в групах.

У рамках відкритого засідання гуртка технічної творчості «HandMadeDecor» майстер виробничого навчання Осауленко Микола Миколайович провів майстер-клас із виготовлення елементів декору для дизайну інтер`єра.

Гості ліцею ознайомилися з комплексним методичним забезпеченням професії «Слюсар-ремонтник», оглянули кабінети та майстерні з даної професії.

При підведенні підсумків семінару-практикуму всі учасники відзначили високий рівень його організації, насиченість, обмінялись власним досвідом.

Презентація_Кардіян Т.М.

Презентація до семінару