Обласний семінар-практикум педпрацівників ПТНЗ з будівельних професій

Згідно з планом роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області на 2016 рік на базі ДНЗ «Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти» проведено обласний семінар-практикум серед педагогічних працівників ПТНЗ з будівельних професій на тему «Використання електронних засобів навчання у навчальному процесі як чинник підвищення якості навчальних досягнень».

У роботі семінару взяли участь викладачі з професійно-теоретичної підготовки та майстри виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів даного напрямку.
Відкрила семінар-практикум методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у

Запорізькій області Немченко Маріанна Михайлівна. З привітальним словом та з інформацією щодо напрямків діяльності ДНЗ «Мелітопольський будівельний центр ПТО» в сучасних соціально-економічних умовах виступив директор закладу Єременко В’ячеслав Миколайович.

Виступ директора ТОВ фірми «АМСІЛКО» Шовкопляса Костянтина Миколайовича дав можливість учасникам ознайомитись з ринком праці у м. Мелітополь та з працевлаштуванням випускників даного навчального закладу.

У своїй презентації заступник директора з навчально-виробничої роботи Узун Олена Георгіївна ознайомила присутніх з передовим педагогічним досвідом педпрацівників у ДНЗ «Мелітопольський БЦПТО».

Після презентації учні закладу показали учасникам семінару майстер-клас щодо роботи з програмою «Pro 100» для будівельних професій.

На високому професійному та методичному рівні був проведений відкритий урок викладачем-методистом Мирошниченком Олексієм Миколайовичем з предмета «Технологія кам’яних робіт з професії «Муляр» на тему «Узагальнення та контроль знань із застосуванням електронних засобів».

Учасники семінару ознайомились з роботою майстрів виробничого навчання Овод Людмили Іванівни та Соляника Олександра Володимировича щодо використання електронних засобів при підготовці фахівців з професії «Маляр».

Наприкінці заходу учасники відвідали позакласний захід на тему «Захист проекту «Будуємо дім», який провела майстер виробничого навчання Ністратова Наталія Федорівна, а також ознайомились з матеріально-технічною базою ДНЗ «Мелітопольський будівельний центр ПТО».

При підведенні підсумків семінару-практикуму всі учасники відзначили високий рівень його організації, насиченість; обмінялись власним досвідом; разом з методистом НМЦ ПТО у Запорізькій області Немченко Маріанною Михайлівною обговорили питання стосовно проведення Всеукраїнських конкурсів, організатором яких є громадська організація «Волдскіллс Україна».