Обласний семінар-практикум педпрацівників ПТНЗ сільськогосподарських професій

Згідно з планом роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області на 2017 рік на базі ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей» проведено обласний семінар-практикум серед педагогічних працівників ПТНЗ сільськогосподарських професій на тему «Інноваційні форми організації та проведення уроків професійно-теоретичного (професійно-практичного) навчання».

У роботі семінару взяли участь викладачі з професійно-теоретичної підготовки та майстри виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів даного напрямку.

Відкрила семінар-практикум методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Немченко Маріанна Михайлівна. Привітав присутніх та надав вичерпну інформацію щодо напрямків діяльності ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей» у сучасних соціально-економічних умовах директор закладу Зелєнцов Андрій Володимирович.

Виступи голів Федорівської сільської ради Черноуса Володимира Івановича та Новоселівської сільської ради Скорука Дениса Станіславовича дали можливість учасникам ознайомитись із проходженням учнями виробничої практики у фермерських господарствах «Каріна» (голова Кумурджі Георгій Леонідович), «Квітка» (голова Пісковець Анатолій Петрович), «Скорпіон» (голова Порада Сергій Іванович), які дають можливість випускникам працювати на сучасній сільськогосподарській техніці.

Викладач предметів професійно-теоретичної підготовки Циганов Ігор Володимирович презентував свій досвід роботи з використання сучасних методів та форм навчання учнів на уроках з предмета «Трактори».

Старший майстер ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей» Зелєнцова Тетяна Анатоліївна розповіла про перспективи розвитку матеріальної бази навчально-виробничих майстерень з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

На високому рівні проведений відкритий урок викладачем Середою Станіславом Вікторовичем з предмета «Сільськогосподарські машини» на тему «Електрообладнання і автоматична система контролю».

Учасники семінару ознайомились з роботою методичної комісії педпрацівників з професій сільськогосподарського виробництва, яку презентували голови методичних комісій Середа Станіслав Вікторович та Коваленко Павло Григорович. Вони наголосили на важливості впровадження інформаційно-комунікаційних технологій при підготовці фахівців з професій сільськогосподарського виробництва.

Наприкінці заходу учасники познайомилися з комплексно-методичним забезпеченням професії «Тракорист-машиніст сільськогосподарського виробництва» та з матеріально-технічною базою ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей».

При підведенні підсумків семінару-практикуму всі учасники відзначили високий рівень його організації, насиченість, обмінялись власним досвідом.