Обласний семінар-практикум педагогічних працівників ПТНЗ з професій «Електрозварник», «Електрогазозварник»

04 листопада 2015 року на базі ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» пройшов обласний семінар-практикум педагогічних працівників ПТНЗ з професій «Електрозварник», «Електрогазозварник».

За планом роботи семінару виступив директор ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» Олійник Олександр Миколайович. Він доповів про історію створення навчального закладу, перспективи розвитку, проблеми та задачі на сучасному етапі.

З презентацією доповіді за темою «Підготовка до уроків виробничого навчання з використанням інноваційних засобів з професії «Електрогазозварник» виступила майстер виробничого навчання ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» Шелуханська Марина Олександрівна. Вона доповіла, що використання інформаційних та комунікаційних технологій в навчальному процесі є актуальним у сучасній освіті, що дозволить активізувати процес навчання, реалізувати ідеї розвиваючого навчання, підвищити рівень самостійної роботи учнів на уроці та формувати їх професійну компетентність.

На високому професійному та методичному рівні провела відкритий урок з професії «Електрогазозварник» викладач предметів професійно-теоретичної підготовки ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» Резніченко Вікторія Олександрівна за темою «Зварювальне полум’я». Учасники семінару визнали актуальність застосування на уроці сучасної оргтехніки для викладення матеріалу, використання відеопоказу трудових прийомів майстром виробничого навчання, виконання завдань у парах для закріплення знань на ноутбуках.

З метою підвищення педагогічної майстерності, популяризації фахових здобутків викладач Резніченко Вікторія Олександрівна поділилась досвідом роботи із учасниками семінару. Вона доповіла, що сьогодні активно працює в соцільній мережі – контакті, де спілкується з учнями з питань поетапної атестації, тем рефератів та захисту дипломної роботи.

На високому професійному і організаційному рівні підготовлена та проведена виставка творчих робіт учнів з професії «Електрогазозварник». Учні разом з керівником гуртка Шамою Віктором Григоровичем продемонстрували сучасні підходи для втілення ідей фахових задумів. Присутні визначили високу майстерність і творчий підхід учасників виставки.