Обласний семінар-практикум керівників фізичного виховання та викладачів предмета «Фізична культура»

18 грудня 2014 року у ДНЗ «Запорізький професійний будівельний ліцей» відбувся обласний семінар-практикум керівників фізичного виховання та викладачів предмета «Фізична культура».

На початку семінару перед викладачами виступила директор ДНЗ «Запорізький професійний будівельний ліцей» Руденко Василина Раїмівна, яка розповіла про перспективи розвитку професійно-технічного навчального закладу.

На семінарі були присутні заступник начальника Запорізького обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Івакін Віталій Миколайович, провідний спеціаліст Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Мотора Едуард Миколайович.

Івакін В.М. виступив з інформацією щодо плану проведення спортивних змагань серед педагогічних працівників ПТНЗ області у 2015 році.

Мотора Є.М. надав інформацію щодо строків проведення спортивних змагань серед учнів ПТНЗ м. Запоріжжя.

Викладачі фізичної культури обмінялися досвідом з питань ведення плануючої та звітної документації роботи спортивних секцій у ПТНЗ.

Методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Четверякова Лілія Іванівна виступила з пропозицією щодо удосконалення роботи обласного семінару-практикуму керівників фізичного виховання та викладачів предмета «Фізична культура» у 2015 році.