Обласний семінар-практикум інженерів з охорони праці ПТНЗ

28 травня 2015 року в ДНЗ «Запорізький професійний ліцей автотранспорту» відбувся обласний семінар-практикум інженерів з охорони праці ПТНЗ м. Запоріжжя та Запорізької області за темою «Навчання з питань охорони праці й допуск до виконання робіт».

У роботі семінару-практикуму взяли участь 29 інженерів з охорони праці та відповідальних з охорони праці ПТНЗ м. Запоріжжя та Запорізької області. Для участі у семінарі-практикумі запрошено начальника відділу профілактики виробничого травматизму відділення ВДФССНВ в м. Запоріжжя Білан Олену Павлівну.

З привітанням до учасників семінару та ознайомленням з роботою ДНЗ «Запорізький професійний ліцей автотранспорту» виступив заступник директора з НВР Сланевський Володимир Ігорович.

Далі згідно з планом роботи семінару-практикуму досвідом роботи за темою: «Навчання з питань охорони праці й допуск до виконання робіт» поділилась Шепеляковська Ірина Василівна, інженер з охорони праці ДНЗ «Запорізький професійний ліцей автотранспорту».Обласний семінар-практикум інженерів з охорони праці ПТНЗ

Федько Ніна Петрівна, інженер з охорони праці ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей», висвітлила питання щодо введення в дію «Правил пожежної безпеки в Україні».

Учасниками семінару обговорено новини законодавства з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Білан Олена Павлівна, начальник відділу профілактики виробничого травматизму відділення ВДФССНВ в м. Запоріжжя, докладно пояснила алгоритм дії у разі нещасного випадку на виробництві. Після виступу вона відповіла на всі питання, що виникли в учасників семінару-практикуму.

Наприкінці заходу відбулося обговорення поточних питань та підведення підсумків семінару.

По закінченні семінару-практикуму учасники ознайомилися з комплексно-методичним забезпеченням кабінету «Охорони праці» ДНЗ «Запорізький професійний ліцей автотранспорту».