О, спорт, ти – життя!

Відоме гасло говорить: «О, спорт, ти – життя!». Усе вірно, спорт продовжує життя, дозволяє людині краще себе почувати, а в старості пересуватися без допомоги милиць, палиці або інвалідного візка.

Рано чи пізно, кожен з нас починає замислюватися про своє здоров’я та красу, ставлячи на перший план не таблетки, а заняття спортом, прагнучи до руху і розвитку.

У ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» дуже багато уваги приділяють спорту. Так у запланованому «тижні фізкультурника» та «олімпійському тижні» відбулося багато заходів, у яких активну участь брали наші учні.

09 вересня 2016 року – вітання з «днем фізкультурника» на стадіоні «Локомотив», де кращі спортсмени училища прийняли участь у флеш-мобі. Також був відзначений почесною грамотою від обласного спортивного комітету керівник фізичного виховання ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» Басов Павло Павлович

10 вересня 2016 року – похід на каскад.

«Веселка» на арт-пікник, присвячений дню фізкультури та спорту.

Футбол один з улюблених видів спорту наших учнів. Він розвиває швидкість, кмітливість та реакцію. Що б не казали, а футбол тренує не тільки ноги, але й тіло в цілому. Футболісти дуже загартовані люди, а найбільш в цій грі вабить її неперевершений азарт. Так учні відвідали «Славутич-арену», де відбувалися матчі чемпіонату Україну серед команд вищої ліги «Заря» – «Сталь» (2:2), «Заря» – «Ворскла» (2:0). Також першість області «Вектор» – «Дізелист» (5:2).

13 вересня 2016 року – лінійка, присвячена спорту та олімпійському руху. Оголошення про загально училищні змагання.

Поряд з рухомими спортивними іграми існують також інтелектуальні ігри. До них відносяться шахи та шашки. Ці настільні ігри дуже поширені і є невід’ємною частиною спортивного життя країни. Вони розвивають пам’ять та увагу, кмітливість, логіку і фантазію. Сприяють становленню особистості, вчать логічно думати і планувати свої дії.

Шашкові змагання ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище»:
Хлопці:
1 місце – Щербина Анатолій;
2 місце – Чобітько Володимир;
3 місце – Протасов Владислав.
Дівчата:
1 місце – Тахтамиш Карина;
2 місце – Бромштейн Олександра;
3 місце – Корецкая Ірина.
Шахи
Хлопці:
1 місце – Щербина Анатолій;
2 місце – Дорошенко Михайло;
3 місце – Чобітько Володимир.

Як кажуть наші учні: «Ми любимо займатися настільним тенісом тому, що під час занять цим видом спорту працюють усі частини тіла. Руками тримаєш ракетку, бігаєш ногами аби встигнути, тулуб також нагинається. Одна гра в теніс – це все одно, що тривалий урок фізкультури». У змаганнях з настільного тенісу перемогли:
Хлопці:
1 місце – Базарний Артур;
2 місце – Руденко Артем;
3 місце – Матвієнко Руслан.
Дівчата:
1 місце – Рубльова Ганна;
2 місце – Картамишева Євгенія;
3 місце – Сабірова Юлія.

22 вересня 2016 року відбулося традиційне спортивне свято – «Олімпійський день». Урочисто його відкрив директор ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» Кондратьєв Ігор Іванович. Також привітали учнів гості: перший заступник по справах молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації Багіров Едуард Олександрович, а також майстер спорту з футболу, ветеран Запорізького «Металургу» Смирнов Денис.

Усі навчальні групи змагались між собою у стрибках, перетягуванні канату, підтягуванні на турніках, естафетах. Також до змагань було включено вікторини та «Медичну станцію», на якій були питання з надання першої медичної допомоги.

Закінчились змагання футбольним матчем між І та ІІ курсом, в яких перемогли першокурсники з рахунком 5:2.

27 вересня 2016 року на лінійці нагороджені учасники всіх змагань, як командних, так і індивідуальних. А переможці завдяки гарним стосункам з «Ролер-сіті» мають змогу безкоштовно покататись на роліках.

Завдяки керівництву ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» переможців було нагороджено солодкими призами.

Басов П.П.,
керівник фізичного виховання
Краєва С.В.,
викладач фізичної культури
ДНЗ «Запорізьке ВПУ»