Новорічне свято в ДНЗ “Дніпрорудненський ПЛ”

25 грудня 2015 року в ДНЗ  “Дніпрорудненський ПЛ” відбулося новорічне свято. Новий рік! Це свято – одне з найулюбленіших, веселих, чарівних.

Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі з нетерпінням чекали цього дня, коли в ліцей завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим святом та, звичайно ж, веселими піснями , іграми та жартами біля ялинки. Чекали і дочекались!

Всі отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність в іграх. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго! У всіх був чудовий і радісний настрій. Адже на святі зустрілися з кумедними мавпами, яких зіграли талановиті Мороз Олександр та Тихонов Олександр, Снігуронька Халілова Суада та Дід Мороз Тєтєрєв Данил.

Ліричні ведучі Капля Катерина та Лопатін Олександ, талановиті артисти Титаренко Ірина, Плотнікова Олена, Кравченко Яна, Білова Вікторія, учасники конкурсів зробили усе можливе, щоб подарувати веселий новорічний настрій присутнім, а ліцейні таланти радували усіх своїми піснями та цікавими розвагами.

Директор ліцею Осипенко С. М. привітав усіх з наступаючими новорічними святами, побажав злагоди і затишку у родинах, миру і спокою у країні, добра та любові кожному, хто долучився до Новорічного дійства.

Шпонько М.Ю.,
керівник художньої самодіяльності
ДНЗ “Дніпрорудненський ПЛ”