Новорічна казка

Всі люди, скільки їм не було років, люблять казки. Казка – це романтика та чудові пригоди, віра в добро і порядність, надія на щире і відверте кохання. Кожна казка спонукає вірити в те, що не слід боятися невідомих і незрозумілих страхів. Просто необхідно знайти в себе сили та упевненість і йти вперед до певних перемог.

16 грудня 2016 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» завітала новорічна казка. ЇЇ розповідали присутнім дві чудові бабусі. Це була казка про училище, про те як двоє учнів Яна та Валентин відправились у подорож в пошуках новорічного подарунка для всього нашого педагогічного та учнівського колективу.

Зал допомагав ведучим розгадувати загадки Водяного, виконувати завдання Бабок Йожок та подолати Отаманшу та її друзів розбійників. Учні співали новорічні пісні, виконували танцювальний флешмоб, а легкоатлети демонстрували свою силу.

Приємним сюрпризом стала демонстрація інсценованої казки про курочку Рябу, аджеми вступаємо в рік Вогняного Півня.

А який же Новий рік без Снігурки та Діда Мороза? Ці яскраві новорічні персонажі теж завітали до наших учнів. Дід Мороз запалив яскраво прикрашену ялинку, пройшовся по залу і роздав мандаринки.

Свято завершилось виконанням пісні про Новий Рік всіма 36 учасниками новорічної програми.

З найкращими новорічним побажаннями

Кулієва С.М., вихователь гуртожитку,
Захаренко Г.С., викладач
ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник»