Німецькі представники землі Саксонія-Ангальт відвідали Запорізький регіон

17 квітня 2018 року у Запорізькій торгово-промисловій палаті розпочала роботу Українсько-німецька коопераційна біржа. Продовжилася бізнес-співпраця у сфері діалогу, встановлення нових партнерських відносин між запорізькими та німецькими компаніями.

До міста Запоріжжя завітали підприємці землі Саксонія-Ангальт та керівництво однієї з найбільших у Німеччині Торгово-промислової палати Магдебурга.

У складі делегації – керівники підприємств машинобудівної, металургійної, науково-технічної, медичної та освітньої галузей.

Учасники заходу мали можливість ознайомитись з досвідом Німеччини з питань технічної освіти.

Систему професійно-технічної освіти Запорізької області представляли директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Паржницький Олександр, директор Державного навчального закладу «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» Олійник Олександр, директор Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» Базь Олександр.

Керівники та представники закладів професійної (професійно-технічної) освіти мали змогу поспілкуватися з керівником відділу навчального закладу ТОВ «Тойтлоф», що спеціалізується на підвищенні кваліфікації та перепідготовці фахівців технічних спеціальностей, Андреасом Еберле. У ході спілкування обговорені актуальні питання розвитку системи професійно-технічної освіти регіону.

Обома сторонами виявлена зацікавленість у плідній співпраці, реалізації в подальшому спільних освітніх проектів.

Паржницький О.В.,
директор НМЦ ПТО
у Запорізькій області