«Не будь байдужим! Долучайся!»

6 грудня 2014 року учні ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» стали учасниками великої благодійної акції «Радушие мелитопольцев – переселенцам Донбасса», під гаслом «Не будь байдужим! Долучайся!», організованою громадськими організаціями «Влада Суспільства» і «Самооборона Мелітопольщини», а також волонтерами, активістами і вимушеними переселенцями, які зараз знаходяться в місті Мелітополь.

В Палаці культури ім. Т. Шевченка стартував благодійний ярмарок, на якому за символічну суму можна було придбати оригінальні вироби ручної роботи і хлібобулочні вироби за цінами нижче ринкових.

Учасниками благодійної акції стали учні навчальних закладів міста, волонтери і громадські діячі, представники державних і приватних установ. На ярмарку були представлені м’які іграшки, патріотичні браслети, вишиті ікони, квіти з холодного фарфору і глини, кухонні прихватки і новорічні ялинки з підручних матеріалів, а також багато іншого.

Учні ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» представили на ярмарок свої вироби: група з професії «Живописець» – розпис по шовку, група з професії «Перукар (перукар-модельєр)» – текстильні ляльки і сувеніри-обереги, слюсарі КВПіА – власноручно «виростили» з металу «вічні троянди».

Саме ці троянди привернули увагу кореспондента газети «Індустріальне Запоріжжя», де учень II курсу Кирило Гнатко в короткому інтерв’ю розповів технологію виготовлення таких «шедеврів» з найзвичайніших підручних матеріалів.

На ярмарку можна було також купити булочки та інші солодощі не лише для себе, але й сплатити їх вартість і залишити для тих, хто сам не може їх купити – для переселенців в місто Мелітополь. Для таких дарунків був виділений окремий стенд. Учні самі стали не лише «продавцями» на ярмарку, але і покупцями – придбали булочки собі, щоб підкріпитися і стільки ж залишили для тих, що мають потребу.

Всі зібрані кошти після підведення підсумків акції були направлені на допомогу людям, які знайшли притулок в місті Мелітополь, рятуючись від війни на сході України.

Завершився ярмарок великим концертом, на якому виступили артисти навчальних закладів і позашкільних установ.