Навчання педагогічних працівників у ДНЗ «Мелітопольський професійний аграрний ліцей»

11-12 лютого 2016 року на базі ДНЗ «Мелітопольський професійний аграрний ліцей» проводиться навчанняНавчання педагогічних працівників у ДНЗ "Мелітопольський ПАЛ" педагогічних працівників навчальних закладів Запорізької області з методики викладання нового предмету для старшокласників (курсу за вибором) «Кроки до порозуміння», який реалізується в рамках освітнього проекту для шкільної молоді «Враховуй різницю» Інститутом педагогіки НАПН спільно з Всеукраїнською організацією «Вчителі за демократію та партнерство». У проекті беруть участь 23 навчальні заклади міста Мелітополь, а також Мелітопольського, Веселівського, Приазовського та Якимівського районів.

Інноваційний освітній проект створений з метою навчання дітей орієнтуватися в інформаційному просторі, формуючи свою власну думку в умовах військово-політичного конфлікту, що відбувається на сході України; разом з тим вчить поважати іншу думку стосовно тієї чи іншої події.

Навчання педагогічних працівників у ДНЗ "Мелітопольський ПАЛ"Перший день навчання був надзвичайно насичений різноманітними формами та методами сучасної педагогічної науки. Інноваційні вправи мали практичну спрямованість, адже краще зробити, ніж почути. Навчання проводиться за розробленим та апробованим підручником, в якому послідовно та логічно побудовані вправи, які можно застосовувати не тільки при вивченні цього предмету, а й у навчально-виховному процесі в цілому.

Педагогічний колектив ліцею завжди прагне до саморозвитку та набуття нових знань. Так, у листопаді минулого року ДНЗ «Мелітопольський ПАЛ» брав участь в апробації цього предмету, а сьогодні викладачі ліцею разом з тренерами проекту допомагають навчати інших.

Мирошниченко О.П.,
заступник директора з ВР
ДНЗ «Мелітопольський ПАЛ»