Навчання і труд поряд ідуть!

Виробнича практика учнів ДНЗ «»Мелітопольський ПЛ» на швейній фабриці «Елегант»

Головною метою роботи ліцею є підготовка висококваліфікованих робітничих кадрів. Теоретичні знання, отримані учнями під час навчання, необхідно закріпити на практиці. Так, учні групи № 24 з професії «Швачка» з 24.11.2015 по 27.01.2016 проходили виробничу практику на мелітопольській фабриці «Елегант». Дівчата ознайомились з асортиментом продукції, яку випускає фабрика, а це жіночі плащі, брюки, жилети, куртки та інше. Опанувавши різні операції та прослухавши інструктаж з охорони праці, дівчата стали до роботи. На фабриці працюють висококваліфіковані майстри своєї справи, але й дівчата показали свої знання та вміння працювати на сучасному обладнанні.

Дівчата чудово впоралися з роботою. Начальник цеху Малихіна Лариса Олександрівна подякувала дівчатам за роботу, побажала успіхів у навчанні та запросила в майбутніх швачок на роботу до фабрики.

Кваліфікаційний екзамен у ДНЗ «Мелітопольський ПЛ»

День 28 січня для учнів групи № 24 був святковим, оскільки в цей день в ДНЗ «Мелітопольський ПЛ» відбувся захист 3 кваліфікаційного розряду з професії «Швачка». Дівчата відповідали на комплексні завдання з предметів: «Технологія виготовлення швейних виробів», «Матеріалознавство», «Обладнання швейного виробництва», «Охорона праці». З практичної частини виготовили зразок «Кишеня в шві рукава куртки». Дівчата чудово впоралися з завданнями, працювали, дотримуючись правил охорони праці та технічних умов. Готовий зразок захищали перед комісією у складі: Кисельової Л. І. – голови; Лемця П. А. – заступника голови та членів комісії: Ахтирського С. В., Лізогубової Т. А., Дядькової С. С.

Якістю виконаної роботи члени комісії залишилися задоволені. Отримані результати дуже добрі. З добрим настроєм йдемо далі, до нових звершень!

Дядькова С.С.,
майстер в\н
ДНЗ «Мелітопольський ПЛ»