Науково-методичний семінар «Соціальне партнерство в національно-патріотичному вихованні»

14 травня 2018 року у межах IV Міжнародної науково-практичної конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи» відбувся науково-методичний семінар «Соціальне партнерство в національно-патріотичному вихованні», організований КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради.

Захід пройшов на базі Запорізького обласного центру молоді.

У фойє центру організована виставка матеріалів патріотичного спрямування від навчальних закладів та громадських організацій Запорізької області.

У ході роботи семінару відбулась презентація дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Система підготовки фахівців соціальної сфери до національно-патріотичного виховання дітей та молоді на засадах соціального партнерства».

В експериментальній роботі беруть участь 13 закладів освіти Запорізької області (позашкільні, дошкільні, загальноосвітні навчальні заклади, спеціалізовані школи-інтернати, а також заклади вищої освіти: Запорізький національний університет, Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького, Запорізький педагогічний коледж, коледж Класичного приватного університету).

На семінарі були присутні представники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації; Управління молоді, фізичної культури та спорту; ГУ Національної поліції України в Запорізькій області; ГУ юстиції у Запорізькій області; Всеукраїнської федерації «Спас»; навчальних закладів, які є учасниками експерименту; правозахисних та патріотично спрямованих громадських організацій.

У рамках семінару відбулась робота секції за темою «Молодіжна наука в сфері національно-патріотичного виховання», круглий стіл «Формування професійних компетентностей фахівців соціальної сфери на засадах соціального партнерства: громадянський та національно-патріотичний аспект».