Наші випускники – гордість Токмака та України!

09 листопада 2017 року в ДНЗ «Багатопрофільний ЦПТО» (м. Токмак) відбулася зустріч з цікавою людиною для груп електрогазозварників 1-2 курсів (до слова – такі зустрічі з випускниками стали вже традиційними). Життєвого досвіду у хлопців мало і ми запросили на захід випускника 2015 року Уманського Андрія, щоб він допоміг зрозуміти суть професії «Електрогазозварник», поділився своїми міркуваннями про роботу зварника та про життя взагалі.

Не зважаючи на молодий вік, наш гість має вже значний професійний та життєвий досвід. Класний керівник Горбачова Н.Г. підготувала цікаву презентацію про роки навчання хлопця, його участь у спортивному та позаурочному житті навчального закладу, ознайомила присутніх з характеристикою Андрія. Сам Андрій розповів про роботу зварником на підприємстві в м. Маріуполь до служби в ЗСУ, про важливість та актуальність цієї професії, і наголосив на необхідності та престижності виконання військового обов’язку перед країною. Андрій служить за контрактом в ЗСУ в місці проведення АТО, а зараз знаходиться в короткочасній відпустці. Учні поставили різні питання про роботу та службу. Розмова вийшла цікавою та змістовною. Заступник директора з НР Федорченко Н.В. подякувала Андрію за активну співпрацю з навчальним закладом, шанобливе ставлення до своїх наставників, за популяризацію професії електрогазозварника та за надання спонсорської допомоги з метою покращення навчально-матеріальної бази ДНЗ «Багатопрофільний ЦПТО».

Викладачі Фролова Т.М. та Горбачова Н.Г. і майстри в/н Іванов В.М. та Дунаєв П.Є. побажали нашому гостеві успіхів та перемог у житті та службі!

Сподіваємось, що його життєвий приклад зможе допомогти нашим учням стати серйознішими та відповідальнішими, справжніми чоловіками та патріотами.

Горбачова Н.Г.
викладач спецдисциплін
ДНЗ «Багатопрофільний ЦПТО»