Нарада керівників ПТНЗ Запорізької області

26 серпня 2016 року в ДНЗ «Запорізький професійний ліцей автотранспорту» відбулась нарада директорів ПТНЗ Запорізької області.

Нараду відкрила заступник начальника управління – начальник відділу кадрової роботи та координації діяльності навчальних закладів управління координації діяльності навчальних закладів та аналітичної, планово-економічної, кадрової роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Грицаєнко О.Л.

У нараді взяли участь : Листопад О.І., начальник відділу статистичної, бухгалтерської звітності та фінансово-економічного моніторингу професійно-технічних начальних закладів комунальної установи «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Запорізької обласної ради Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Магльованний А.М., головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та професійної освіти управління дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної та вищої освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Трушкова О.І., головний спеціаліст відділу кадрової роботи та координації діяльності навчальних закладів управління координації діяльності навчальних закладів та аналітичної, планово-економічної, кадрової роботи; Паржницький О.В., директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

У ході наради розглянуто наступні питання:

  • Прийом учнів на навчання у 2016 році та відрахування учнів із ПТНЗ.
  • Прийом учнів на навчання у 2016 році та відрахування учнів із ПТНЗ.
  • Статути ПТНЗ. Акти готовності до початку нового 2016-2017 навчального року. Виконання Інструкції з діловодства у ПТНЗ. Надання статистичної звітності.
  • Зміни в бюджетному та податковому законодавстві. Стан фінансування ПТНЗ, що фінансуються з обласного бюджету. Прийом тарифікаційних списків викладачів та інших педагогічних працівників ПТНЗ, що фінансуються з обласного бюджету, на 2016-2017 навчальний рік. Типові порушення бюджетного процесу, бухгалтерського обліку та звітності в ПТНЗ при перевірках Державною аудиторською службою України.
  • Атестація педагогічних кадрів. Правоустановчі документи. Преміювання. Щорічна обласна педагогічна премія. Виконавська дисципліна.
  • Основні проблеми методичного супроводу навчального процесу у ПТНЗ області. Участь ПТНЗ у методичній роботі.