Над Україною лунає голос юних!

Історичний центр Львова сьогодні є історико-архітектурним заповідником, у 1998 році внесений до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. І саме там 12-14 травня 2017 р., в одному з найпрекрасніших міст Європи, відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Юні таланти України». В ньому взяли участь 180 колективів та індивідуальних виконавців.

Метою та основним завданням фестивалю було:
– відродження, збереження і розвиток національних культур;
– знайомство з кращими солістами та ансамблями, встановлення творчих контактів між учасниками, обмін досвідом роботи.

Організатори фестивалю: ВГО «ЄВРОПЕЙСЬКА ФЕСТИВАЛЬНА-КОНЦЕРТНА МОЛОДІЖНА ЛІГА» та Продюсерський Центр Заслуженого артиста естрадного мистецтва України– Ігора Нетлюха «DS SOUND» .

При підтримці та участі:
– Департаменту культури Львівської області;
– Міністерства освіти та науки України;
– Телебачення ТРК «ЛЬВІВ» ;
– Палацу Культури ім. Гната Хоткевича.

Свій талант продемонструвала на конкурсі й наша зірочка, гордість Державного навчального закладу «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей», переможниця багатьох ліцейних, міських та обласних пісенних конкурсів – учениця групи КК-135 Решедленко Анастасія.

До уваги журі Настя запропонувала два твори, за які отримала високі оцінки від суддів: за виконання пісні «Хто, як не ти?» найвищий бал – 70 ; за другу пісню «Варто, чи ні?» – 67 балів.

За загальними підсумками конкурсу Решедленко Анастасія посіла ІІ місце в Всеукраїнському фестивалі – конкурсі мистецтв «Юні таланти України 2017» у номінації «Естрадний вокал».

Вітаємо, Анастасіє! Творчої тобі наснаги, талану, успіхів і перемог! Хай щастить! Ми пишаємось тобою!

Чигілєйчик Л.Є.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Запорізький ПТКЛ»