Ми навчання не боїмося, ми підсумками пишаємося!

Однією з ланок професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» є предмет «Економіка підприємства». Цей предмет формує у майбутніх працівників бухгалтерії уміння аналізувати економічну діяльність підприємств, планувати виробничу та фінансову діяльність на підприємстві, організовувати процес виробництва та управління персоналом.

У ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» 27 травня 2016 року з професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» відбувся залік з предмета «Економіка підприємства».

Для контролю знань та підведення підсумків з предмета учні заздалегідь отримали завдання від викладача Паржницької Дар’ї Петрівни підготувати презентації та доповіді на теми: «Ресурси підприємства», «Системи і форми оплати праці», «Класифікація персоналу», «Поняття та структура собівартості продукції», «Поняття ціни» та інші.

Усі завдання були виконані на достатньому рівні та розкрили сутність економічної діяльності на підприємстві. Слід відмітити високий рівень підготовки таких учнів: Бурдіної Єлизавети Сергіївни, Поповської Валерії Володимирівни, Панченко Олени Григорівни, які не тільки розкрили теми теоретичного навчання та відповіли на всі питання викладача, але й проявили ініціативу в пошуках прикладів на основі діючих підприємств.

Наприкінці уроку викладач Паржницька Д.П. підвела підсумок заліку, оголосила оцінки та привітала учнів із закінченням курсу предмета «Економіка підприємства».

Паржницька Д.П.,
викладач професійно-теоретичної підготовки
ДНЗ «Запорізьке ВПУ»