«Ми – нація єдина»

1 вересня 2015 року у ДНЗ «Запорізький професійний металургійний ліцей» стартував новий навчальний рік…

У цьому навчальному році професію металурга обрали понад 150 молодих людей, і вони стали учнями саме ДНЗ «Запорізький професійний металургійний ліцей».

Під звуки Державного гімну України піднесено та урочисто у навчальному закладі розпочався святковий захід, присвячений Дню Знань. Взяти в ньому участь були запрошені гості:
– Рибаченок Володимир Володимирович, начальник відділу взаємодії з персоналом ПАТ «Запоріжсталь»;
– Шевченко Наталія Іванівна, провідний інженер відділу кадрів та розвитку персоналу ПАТ «Дніпроспецсталь»;
– Широбокова Оксана Вікторівна, провідний інженер відділу кадрів та підготовки кадрів ТОВ «ЗТМК»;
– Головко Людмила Володимирівна, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області;
– Пометун Григорій Костянтинович, Герой Соціалістичної праці, заслужений Металург України;
– Олефіренко Микола Іванович, ветеран ліцею, ветеран Великої Вітчизняної війни.

У святково прикрашеній залі навчального закладу до всіх присутніх зі словами привітання звернулась директор ліцею Ященко Інна Станіславівна, яка вручила грамоти найкращим учням за відмінні успіхи у навчанні.

Учнів та батьків привітали представники металургійних підприємств – соціальних партнерів ліцею, які вручили подарунки до нового навчального року.

Пролунав перший дзвоник, розпочався перший урок патріотичного спрямування на тему: «Ми – нація єдина». Усі присутні поринули в екскурс славної історії становлення єдиної та незалежної української держави. У виконанні майстра виробничого навчання Анастасії Гітуляр і талановитих учениць навчального закладу лунали народні та сучасні українські пісні, які органічно вплелися у захопливу розповідь про історичне минуле нашої держави.

Сучасних героїв, славних синів України, які загинули в зоні АТО за цілісність нашої держави та наше мирне життя вшанували хвилиною мовчання.

На завершення заходу заступник директора з виховної роботи Караваєва Олена Іванівна, яка проводила перший урок, побажала усім благополуччя й злагоди, успіхів під мирним небом нашої неподільної України.

Лунає Державний гімн України. Завершується перший урок… Новий навчальний рік розпочався… Нехай він буде плідним і позитивним для педагогів, учнів та їх батьків.